Fixbet Vıp Üyelik Avantajları

Fixbet ViP üyelik avantajları sayesinde sistemde vakit geçirmek daha heyecanlı bir hal alıyor. Bundan dolayı pek çok üye standart üyelikten VIP üyeliğe geçmek istiyor.

Fixbet VIP Üyelik Aşamaları

Fixbet VIP üyelik işlemleri için belli başlı aşamaların tamamlanması önemlidir. Bu aşamalardan bir veya birkaçının eksik olması halinde VIP üyelikten bahsedilemez. VIP üyelik için yapılması gereken en temel işlem üyeliktir.

Bireyler ana sayfada yer alan üyelik formundan sisteme üye olmalıdır. Üyelik işlemlerinin yapılmasının ardından doğrulama aşamasına geçilmelidir. E posta doğrulaması yapıldıktan sonra tam üye olunur.

Doğrulama aşamasını tamamlayan bireyler canlı destek birimine bağlanarak VIP üyelik talebinde bulunmalıdır. Canlı destek birimi VIP üyelik için gerekli yatırım miktarını üyelere söyler. Üyeler bu oranlara uygun olarak yatırım işlemlerini gerçekleştirirse VIP üye olabiliyor. Yatırım işlemlerinin ardından canlı destek birimi VIP üyeliği aktifleştiriyor.

Fixbet VIP Üyelik Avantajları

Fixbet sistemine standart olarak üye olan bireyler çeşitli avantajlar kazanabilir. Ancak VIP üyeliği aktif hale getirmiş bireyler daha avantajlı hareket edebiliyor. VIP üyelik kilidini açan bireylerin sahip olduğu ilk avantaj özel bonus seçenekleridir. Fixbet platformunda VIP üye olan bireylere özel bonuslar sunulur. Sunulan bu bonuslar yalnızca VIP üyelere özel olduğu için oldukça kalitelidir.

VIP üyeliğin sunduğu tek avantaj bonuslar değildir. VIP üyelik kilidini açan bireyler çekme işlemleri için ücret ödemek zorunda değildir. Çünkü site yönetimi VIP üyelerden ücret talep etmez. Üstelik VIP üyeler çekim işlemlerini standart üyelere göre daha kısa süre içerisinde tamamlar.

Fixbet VIP Üyelik Minimum Yatırma Tutarı

Fixbet platformunda kazançlı çıkmak için standart üyeliğin yanında VIP üyeliğe geçmek gerekiyor. Ancak VIP üyeliğe geçiş yapmak için site yönetimi tarafından belirlenen minimum tutarı hesaba yatırmak gerekiyor. Minimum yatırma tutarının altındaki tutarlar VIP üyelik için yeterli değildir.

Fixbet içerisinde standart üyelikten VIP üyeliğe geçmek isteyen bireyler en az 50.000 TL değerinde yatırım işlemi gerçekleştirmelidir. Minimum 50.000 TL’nin altındaki yatırımlarda VIP üyeliğe hak kazanılmıyor.

50.000 TL’lik yatırım işlemi gerçekleştikten sonra otomatik olarak VIP üye olunmuyor. Yatırım işlemini gerçekleştiren bireyler canlı destek birimine bağlanarak müşteri temsilcisi ile iletişim kurmalıdır. Müşteri temsilcisi gerekli kontrolleri sağladıktan sonra VIP üyeliği aktif edecektir.

Fixbet VIP Üyeliği Kimler Kullanamaz?

Standart üyeliğe göre birçok farklı avantaj barındıran VIP üyelik sayesinde site içi işlemler daha kaliteli hale geliyor. Ancak VIP üyeliğin nasıl kazanılacağını bilmek önemlidir. VIP üyelik kazanabilmek için üyelik işlemlerinin gerçekleştirilmesi önemlidir. Üyelik işlemlerini gerçekleştirmeyen, 18 yaşın altında olmayan bireyler VIP üyelik için uygun görülmez.

VIP üyelik için belirlenen belli başlı şartlar vardır. Bu şartları yerine getirmeyen oyuncular da VIP üyeliğe uygun görülmez. Bunun yanında sistemden uzaklaştırılan bireyler de VIP üyelik için uygun görülmez. Sebep ne olursa olsun daha önceden sistemden uzaklaştırılan üyeler güven konusunda sorun yaşattığı için VIP üyelik alamaz.

Fixbet VIP Üyelik Çeşitleri

Fixbet site yönetimi VIP üyeliği farklı çeşitlere ayırmıştır. Tamamen pozitif ayrımcılık amacıyla yapılmış olan bu çeşitlilik sayesinde ekstra kazançlarla karşılaşılabiliyor. Fixbet platformunda 3 tane VIP üyelik bulunuyor.

Bunlar:

 Bronz VIP üyelik

 Silver VIP üyelik

 Gold VIP üyelik

Fixbet üyeleri yatırdıkları miktara göre farklı VIP üyelik kategorisine alınır. Minimum 50.000 TL yatırım yapan üyeler bronz kategorideki VIP üyedir. Bunun yanında platforma 100.000 TL yatıran oyuncular silver VIP üyelik kategorisindedir.

En üst VIP üyelik kategorisi ise Gold VIP üyeliktir. Gold VIP üyelik için yatırılması için minimum bakiye 150.000 TL’dir. Belirtilen rakamlara uygun yatırım işlemleri sayesinde VIP üyelik avantajlarına ulaşılabiliyor.

Fixbet VIP Üyelik Güvenirliği

Fixbet platformunda daha eğlenceli vakit geçirmek isteyen bireyler VIP üyeliğe geçiş yapmak istiyor. Ancak bu kişiler VIP üyeliğin güvenilir olup olmadığını sorguluyor. Fixbet yönetimi VIP üyelerin kimlik bilgileri başta olmak üzere bütün bilgileri güvenilir ortamda korur. Üstün koruma yöntemleri sayesinde bireyler hiçbir sorunla karşılaşmaz.

Fixbet platformu oluşabilecek sorunları ortadan kaldırmak için bazı işlemlerde VIP üyelerden belge talep edebiliyor. Talep edilen bu belgeler sayesinde oluşabilecek problemler kısa sürede ortadan kaldırılıp güven artırılabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Fixbet Instagram başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın